Wyniki III Konkursu Przyrodniczego Gimnazjalistów

PDF Drukuj Email

15 marca 2013 odbył się etap finałowy III Konkursu Przyrodniczego Gimnazjalistów, w którym brało udział 15 uczniów. Uczniowie pisali test  składający się z 40 pytań obejmujący materiał z czterech przedmiotów przyrodniczych: fizyki, chemii, biologii i geografii.

Najlepszym przyrodnikiem została Zakrzewska Ewelina, która uzyskała 35 punktów z Publicznego Gimnazjum Nr 11 w Białymstoku.

Kolejne miejsca zajęli:

2) Zajkowska Dominika (31 punktów) z PG 32

3) Karczewska Dominika (30 punktów) z PG 32

Piesecki Michał (30 punktów) z PG 20

5) Korpacz Jakub (29 punktów) z PG 6

6) Tołczyk Piotr (28 punktów) PG 32

7) Kurop Anna (27 punktów) PG 32

8) Mucha Maciej (26 punktów) PG 32

Wyniki III Konkursu Przyrodniczego Gimnazjalistów

Lista uczestników  drugiego etapu konkursu przyrodniczego

Publiczne Gimnazjum Nr 6 z oddziałami Dwujęzycznymi im. Seweryna Nowakowskiego

1. Żukowska Karolina

Publiczne Gimnazjum Nr 11
1. Zakrzewska Ewelina

Etap II Konkursu odbywa się 15 III 2013 r o godz 12.00 w IV Liceum Ogólnokształcącym im. C. K. Norwida w Białymstoku. Uczniowie, którzy uzyskali przywilej startu w eliminacjach wojewódzkich, przyjeżdżają do siedziby organizatora wraz ze swoimi opiekunami.
Uczestnicy tego etapu przystępują do testu finałowego pisanego drogą elektroniczną. Obowiązuje ich znajomość indywidualnych kodów, otrzymanych po zakończeniu etapu szkolnego.

III Konkurs Przyrodniczy Gimnazjalistów

Zespół Przyrodniczy IV Liceum Ogólnokształcącego im. Cypriana Kamila Norwida w Białymstoku organizuje  III Konkurs Przyrodniczy Gimnazjalistów. W tym roku hasłem olimpiady i konkursu jest:

"Człowiek i natura"

III Konkurs Przyrodniczy Gimnazjalistów jest objęty honorowym patronatem Podlaskiego Kuratora Oświaty i Prezydenta Miasta Białegostoku.

Konkurs Przyrodniczy Gimnazjalistów przygotowują nauczyciele geografii, biologii, chemii i fizyki. Olimpiada organizowana jest od 1999 r. dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych województwa podlaskiego. Uczestnikiem  konkursu może być każdy uczeń, który opanował wiedzę zawartą we wskazanej literaturze. Ma ona na celu, rozwijanie wśród młodzieży zainteresowania przyrodą, pogłębianie wiadomości i zdobywanie umiejętności kojarzenia faktów i procesów zachodzących w przyrodzie.

Urząd Marszałkowski

Wydział Edukacji Urzędu Miasta

Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych

T- Matic Grupa Computer Plus Sp. Z O. O.

P.H.U. BAWI SA

BANK BGŻ