Bieżące informacje

Pliki cookies (tzw. „ciasteczka" – w szczególności pliki tekstowe) stanowią dane informatyczne, opisane w Dyrektywie 2009/136/WE Parlamentu Europejskiego dotyczącej przetwarzania danych osobowych i ochrony prywatności w sektorze łączności elektronicznej (Dyrektywa o prywatności i łączności elektronicznej) oraz art. 173 Prawa telekomunikacyjnego są przechowywane w urządzeniu końcowym użytkownika i przeznaczone są do korzystania ze strony internetowej Konkursu Przyrodniczego.

W ramach strony internetowej Konkursu Przyrodniczego stosowany jest rodzaj plików cookies: „sesyjne" (session cookies). Cookies „sesyjne" są plikami tymczasowymi, które przechowywane są w urządzeniu końcowym Użytkownika do czasu wylogowania, opuszczenia strony internetowej lub wyłączenia oprogramowania (przeglądarki internetowej).

Serwis nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji wymaganych przez ustawę z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne Dz.U. 2004 Nr 171 poz. 1800 oraz Rozporządzenia Ministra Infrastruktury z dnia 28 grudnia 2009 r.

Używamy plików cookie, aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Kontynuując  bez zmiany ustawień, przyjmujemy, że zgadzasz się na wszystkie pliki cookie na stronie liceum.bialystok.pl.

Jeśli użytkownik nie chce otrzymywać plików cookies, może zmienić ustawienia przeglądarki.